Gizlilik Politikası

Gizlilik İlkeleri

Magazabudur.com müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini kişilik hakları gereğince, gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutar. Kişisel bilgileriniz (isminiz, e-posta adresi, kargo adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb...) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz yada tüm bunların yapılmasını Müşteri Hizmetlerimiz ’den talep edebilirsiniz.

Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, https alanında güvenle bankaya aktarılır. Magazabudur.com kredi kartı bilgilerini asla göremez.

İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal durumunda, UcuzaGidiyor.com veritabanında, şahsınıza ait hiç bir bilgi (isminiz, e-posta adresi, kargo adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb..) tutulmamaktadır. 

Eğlenceli alışverişler dileriz;